Logo
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.

PUSH UP ELITE

  • Novinka

Rotujúce rukoväte na kľuky

Perfect Push Up Elite pozostáva z dvoch rukovätí, ktoré sú pevne umiestnené na podlahe.  Robia rotačný pohyb, takže kliky majú ešte väčší účinok na sv... celý popis
Dostupnosť
Skladom
Cena pred zľavou
45,00 €
34,90 €
29,08 €
bez DPH
ks
Číslo produktu:pushupelite
Výrobca:PERFECT FITNESS
Kompletné špecifikácie

Perfect Push Up Elite pozostáva z dvoch rukovätí, ktoré sú pevne umiestnené na podlahe.  Robia rotačný pohyb, takže kliky majú ešte väčší účinok na svaly.

 Push Up Elite sú vyrobené z odolných materiálov a ľahko sa používa.  Push Up Elite posúva posilňovanie na vyššiu úroveň.  Vďaka rotačnému pohybu sa zapája viac svalov v hornej časti tela.  Používanie Perfect Push Up Elite zlepšuje pružnosť svalov a kĺbov.  Pri vykonávaní štandardných kľukov sú ruky a zápästia často v neprirodzenej polohe. Perfect Push Up Elite dokáže vykonávať rotačný pohyb a zaisťuje, že sa paže a zápästia môžu pohybovať prirodzeným spôsobom.  Rukoväte sú vyrobené tak, aby sa dali spodnou stranou pevne pripevniť k zemi.  Nebudú sa kĺzať!

 Rukoväte Perfect Push Up Elite sú vybavené oceľovými guľôčkovými ložiskami, aby sa plynulo otáčali.  Nevážia veľa, no znesú veľkú váhu.  Rukoväte Perfect Push Up Elite sa ľahko prenášajú, vďaka čomu je možné trénovať kdekoľvek.

 √ Rotačný pohyb
 √ Oceľové guľôčkové ložiská
 √ Ľahký
 √ Jednoduché prenášanie

Design by FITCORE.sk

SHOWROOM

Všetky nami ponúkané produkty si môžete pozrieť a vyskúšať 

v Košiciach na Uherovej 13, v športovo-kondičnom centre Elite Sport Centre.

FITCORE.sk
Mgr. Peter Sisik
Mgr. Peter Sisik