Logo
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  1. Úvod
  2. Dýchanie
  3. Pulzný oxymeter

Pulzný oxymeter

OXYMETR CMS-50DL

Oxymeter CMS-50DL ponúka jednoduchý a ľahký spôsob, ako otestovať vlastné SpO2 a tepovú frekvenciu, takže môžete prevziať kontrolu nad svojím respirač... celý popis
Dostupnosť
Skladom
Cena pred zľavou
34,95 €
26,90 €
22,42 €
bez DPH
ks
Číslo produktu:oxymeter
Kompletné špecifikácie

Oxymeter CMS-50DL ponúka jednoduchý a ľahký spôsob, ako otestovať vlastné SpO2 a tepovú frekvenciu, takže môžete prevziať kontrolu nad svojím respiračným zdravím.
Ukázalo sa, že pulzný oximeter Contec v nezávislých klinických testoch (1) je presný v porovnaní s drahšími produktmi. Má trvalo vysokej užívateľské recenzie.
CONTEC CMS-50DL, ktorý je nevyhnutným nástrojom pre inštruktorov dýchanie, športovcov, zdravotníckych pracovníkov, pilotov a osoby, ktoré sa samy izolujú kvôli Covid-19, je schválený FDA a certifikovaný Medical CE.

VLASTNOSTI PRODUKTU
Súčasne ukazuje SpO2 a pulz.
Jasný LED displej.
Zapína a vypína jednoduchým stlačením tlačidla.
Viac ako 30 hodín nepretržitého používania na výmenu batérií.
Automatické vypnutie.
Upozornenie na vybitú batériu.
Prenosný a ľahký.
Osvedčená presnosť.
POUŽITIE
Ako podporný nástroj pre dýchacie cvičenie Oxygen Advantage®:
Program Oxygen Advantage® učia ľahké, pomalé a hlboké dýchanie rýchlosťou šiestich dychov za minútu, aby zlepšilo saturáciu krvi kyslíkom. Pulzný oximeter môže byť užitočný pri hodnotení pokroku v tejto praxi.
Pri cvičeniach simulujúcich tréning vo vysokej nadmorskej výške sa zadržanie dychu používa na dosiahnutie silného hladu po vzduchu na vystavenie tela krátkodobému stresu. To spôsobí, že telo vykoná prospešné úpravy, ktoré zlepšujú funkciu imunitného systému. Zadržiavanie dychu zvyšuje duševnú odolnosť a toleranciu k dýchavičnosti a významne znižuje astma vyvolané cvičením. Pre tieto cvičenia je cenné použiť pulzný oximeter na sledovanie dočasného poklesu SpO2 na 80 až 87%.

Súčasťou balenia: 2 x AAA 1,5 V alkalické batérie

Design by FITCORE.sk

SHOWROOM

Všetky nami ponúkané produkty si môžete pozrieť a vyskúšať 

v Košiciach na Uherovej 13, v športovo-kondičnom centre Elite Sport Centre.

FITCORE.sk
Mgr. Peter Sisik
Mgr. Peter Sisik